Ta strona używa plików cookie!
close

Najlepszy dzielnicowy w powiecie

Data dodania: 10 stycznia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Kamienna Góra Dolny Śląsk Marciszów

Zakończyło się już głosowanie na Najpopularniejszego Dzielnicowego w etapie pierwszym. Do finału wojewódzkiego przeszło 26 funkcjonariuszy - zwycięzców w każdym z miast i powiatów. W naszym powiecie najlepszym dzielnicowym okazał się mł.asp. Paweł Walczak z Posterunku Policji z Marciszowa na którego oddano 302 głosy.

I etap plebiscyt na Najpopularniejszego Dzielnicowego Dolnego Śląska trwał od 15 grudnia 2017 r. do 8 stycznia br. Na portalach internetowych dwóch dolnośląskich redakcji (Słowo Polskie, Gazeta Wrocławska) prezentowani byli dzielnicowi z 26 miast i powiatu dolnego śląska. Można było na nich głosować za pomocą SMS - ów. Z powiatu kamiennogórskiego najpopularniejszym dzielnicowym został mł. asp. Paweł Walczak z Posterunku Policji w Marciszowie na którego mieszkańcy powiatu oddali 302 głosy. Wymieniony policjant – służbę w Policji rozpoczął 10 lat temu. Od 9 lat pracuje jako dzielnicowy rejonu nr. X Posterunku Policji w Marciszowie. Był wielokrotnie nagradzany za swoją służbę przez Komendanta Powiatowego Policji w Kamiennej Górze. Dzielnicowy zajmuje się sprawami mieszkańców Domanowa, Marciszowa, Nagórnika, Pustelnika, Sędzisława. Angażuje się intensywnie w działania profilaktyczne na rzecz szkół i pomoc w realizacji działań dydaktycznych, opiekuńczych lub wychowawczych.

Prywatnie interesuje się turystyką, historią ziem lokalnych, a w szczególności historią Polski. Jego hobby to również motoryzacja.

Gratulujemy naszemu koledze zwycięstwa w I etapie konkursu na szczeblu powiatowym. II etap głosowania wojewódzkiego trwa od 10 stycznia od godz. 11. Do II etapu plebiscytu każdy finalista przechodzi ze swoją liczbą głosów. Zachowuje również swój kod do głosowania SMS pod nr.72355 o treści DDR.323

 

 

asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Galeria