Praca na stanowiskach cywilnych

Data dodania: 7 września 2018 r.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO W KPP W KAMIENNEJ GÓRZE

Komendant Powiatowy Policji w Kamiennej Górze poszukuje kandydatów na stanowisko:

1. mechanik samochodowy – umowa na czas określony

Wymiar etatu: 0,5

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu 58-400 Kamienna Góra, ul. Lubawska 6

Miejsce wykonywania pracy: Kamienna Góra, ul. Lubawska 6

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • bieżące naprawy i konserwacje samochodów,
  • obsługa techniczna okresowa OT-1 pojazdów samochodowych.

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • w trakcie pracy przyjmowane są różne pozycje ciała zarówno stojąca i klęcząca lub leżąca.
  • praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: zawodowe o kierunku mechanika samochodowego,
  • doświadczenie zawodowe: 5 lat doświadczenia zawodowego mechanika samochodowego
  • prawo jazdy kat. B

wymagania dodatkowe

  • umiejętność organizacji pracy
  • zaangażowanie w pracę

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. życiorys i list motywacyjny
  2. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  3. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  4. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia

Termin składania dokumentów: 20-09-2018r.

Miejsce składania dokumentów: Komenda Powiatowa Policji Lubawska 6 58-400 Kamienna Góra

Inne informacje:

  1. oferty, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do urzędu) ,
  2. złożone dokumenty nie będą zwracane,
  3. wybrani kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu poinformowani zostaną telefonicznie lub pocztą elektroniczną o terminach poszczególnych etapów naboru,
  4. dodatkowe informacje: tel. 75 7448254

Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń ukazujących się na innych stronach internetowych oraz publikowanych w prasie oprócz www.kamienna-gora.policja.gov.pl.