: 195917

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kamienna Góra...
Polska
25.04.2015

Policjanci z Lęborka szukają 7- letniego chłopca

Policjanci z Lęborka poszukują 7-letniego chłopca - Jerzego Giełdona. Dziecko zostało w piątek rano zabrane z ulicy przez swojego ojca. Sąd 17 kwietnia zadecydował, iż chłopiec do czasu wyjaśnienia sprawy ma przebywać z matką. W związku ze zgłoszeniem została powołana specjalna grupa policjantów z Lęborka, która prowadzi tę sprawę.

więcej »»
Kamienna Góra
24.04.2015

Kampania społeczna "Nie [przy]dzwoń za kierownicą"

Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego rusza projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu.

więcej »»
Kamienna Góra
15.04.2015

Obezwładnili i okradli

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze ustalili i zatrzymali sprawców rozboju jaki miał miejsce na terenie Kamiennej Góry 11.04.2015 r. Sąd Rejonowy II Wydział Karny w Kamiennej Górze wobec jednego z nich 18 - letniego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Natomiast wobec drugiego 16 - letniego nieletniego sprawcy czynu karalnego sąd rodzinny zadecyduje o jego dalszym losie. Sprawcami okazali się dwaj kamiennogórzanie.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu