: 181974

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kamienna Góra...
Kamienna Góra
28.07.2014

Krasnale i Policjnci

Policjanci KPP Kamienna Góra jak co roku zostali zaproszeni na kolejny Zlot Krasnali, który odbył sie na polanie w Gorzeszowie. Spotkanie funkcjonariuszy na XII zlocie miało charakter prewencyjny. Najmłodszym i najstarszym Skrzatom zaprezentowano sprzęt jakim dysponuje Kamiennogórska jednostka.

więcej »»
Kamienna Góra
25.07.2014

Święto Policji 2014

Na dziedzińcu Muzeum Tkactwa Dolnośląskiego 23 lipca 2014 r. o godz. 11:00 odbyła sie uroczystość 95 rocznicy powołania Policji Państwowej w której uczestniczyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji. W uroczystości brali udział Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Krzysztof Jaworski, jego Zastępca nadkom. Tomasz Kościcki oraz przedstawiciele władz samorządowych, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej.

więcej »»
Kamienna Góra
18.07.2014

Ustalili włamywaczy

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców kradzieży z włamaniem, która miała miejsce pod koniec 2013 r. Łupem sprawców padł wtedy drogi quad. Jednym ze sprawców okazał się 30 letni mieszkaniec gminy Mysłakowice, któremu przedstawiono już zarzuty w tej sprawie.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu