: 181688

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kamienna Góra...
Kamienna Góra
18.07.2014

Ustalili włamywaczy

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze wraz z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców kradzieży z włamaniem, która miała miejsce pod koniec 2013 r. Łupem sprawców padł wtedy drogi quad. Jednym ze sprawców okazał się 30 letni mieszkaniec gminy Mysłakowice, któremu przedstawiono już zarzuty w tej sprawie.

więcej »»
Kamienna Góra
07.07.2014

Rowerem bezpiecznie do celu

Policjanci Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w dniu 04.07.2014 r. uczestniczyli w ogólnopolskiej kampanii "Rowerem bezpiecznie do celu". Celem kampanii było promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym rowerzystów w szczególności dzieci i młodzieży, kształtowanie postawy świadomego i bezpiecznego uczestnika ruchu drogowego, przestrzegającego przepisów prawa.

więcej »»
Kamienna Góra
03.07.2014

Chcieli oszukać

Policjanci Zespołu ds. Przestępstw Gospodarczych Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze pod koniec czerwca br. przedstawili dwóm mężczyznom zarzuty usiłowania wyłudzenia kredytów na zakup towarów w sklepach ze sprzętem RTV na terenie Kamiennej Góry. Jeden z nich zainteresowany był notebookiem natomiast drugi drogim telewizorem.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu