: 184303

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kamienna Góra...
Kamienna Góra
15.09.2014 r.

Nietrzeźwy motocyklista

Kamiennogórscy funkcjonariusze w dniu 13 września 2014 roku w wyniku pościgu zatrzymali 31 letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego. Mężczyzna nie posiadając wymaganych uprawnień kierował po drodze publicznej motocyklem marki Jawa, mając blisko trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

więcej »»
Kamienna Góra
15.09.2014 r.

Złodzieje torebek zatrzymani

Złodzieje torebek nie długo cieszyli się anonimowością. Zostali zatrzymani następnego dnia po dokonaniu kradzieży. Sprawcami okazali się nieletni w wieku 13 i 14 lat, którzy ponadto na początku września bieżącego roku czternastokrotnie próbowali włamać się do altanek działkowych na terenie miasta Kamiennej Góry, powodując dewastację i liczne straty.

więcej »»
Kamienna Góra
12.09.2014 r.

Cytrynowy mandat

Kamiennogórska Policja po raz kolejny w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczna droga do szkoły” przeprowadziła działania prewencyjne pod nazwą „Cytrynowy mandat”. W dniu 11 września 2014 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego funkcjonariusze ruchu drogowego oraz funkcjonariusze zajmujący się prewencja kryminalną wraz z dziećmi przeprowadzali kontrolę prędkości pojazdów w obrębie szkół.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu