: 192799

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kamienna Góra...
Kamienna Góra
02.03.2015

"Edukacja prawna i leśno - przyrodnicza dzieci i młodzieży"

Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze we współpracy z Nadleśnictwem w Kamiennej Górze stworzyła nowy Program Prewencyjny „Edukacja Prawna i Przyrodniczo - Leśna dzieci
i młodzieży”. Skierowany jest on głównie do wychowanków przedszkoli, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz uczniów szkół średnich.


więcej »»
Kamienna Góra
02.03.2015

Areszt dla sprawców pobicia

Na trzy miesiące do aresztu trafił 46 letni mężczyzna oraz jego 19 letni syn zatrzymani za pobicie 23-latka na terenie gminy Kamienna Góra Za ciężkie uszkodzenie ciała grozi im do 8 lat więzienia. Decyzję o aresztowaniu podjął Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym w sprawie zranienia 23-latka. Wcześniej podejrzani usłyszeli w prokuraturze zarzut pobicia z występkiem o charakterze chuligańskim, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Kamienna Góra
24.02.2015 r.

Areszt dla sprawców rozboju

Na trzy miesiące do aresztu trafiło dwóch mężczyzn, podejrzanych o rozbój na 50-latku. Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali napastników. Sprawcy po pobiciu pokrzywdzonego zabrali z jego mieszkania pieniądze, sprzęt RTV oraz sprzęt wędkarski powodując straty na kwotę 1.500 złotych. Za popełniony czyn grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu