: 201951

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kamienna Góra...
Lubawka
30.07.2015

Wizyta z zagranicznego poprawczaka

Policjanci Komisariatu Policji w Lubawce 27 lipca br. zatrzymali trzech sprawców kradzieży, która miała miejsce na terenie gminy Lubawka. Sprawcami byli obywatele Czech. Dwóch z nich to 17 – latkowie, oraz 16 – latek. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji przedstawili im zarzuty kradzieży oraz paserstwa.


więcej »»
Polska
30.07.2015

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

więcej »»
Gorzeszów
27.07.2015

Policjanci na XIII Zlocie Krasnali

Jak co roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zostali zaproszeni na kolejny Zlot Krasnali, który odbył się na polanie w Gorzeszowie 24.07.2015 r. Spotkanie funkcjonariuszy na XIII zlocie miało charakter prewencyjny. Najmłodszym i najstarszym Skrzatom zaprezentowano sprzęt jakim dysponuje Kamiennogórska jednostka.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu