: 186307

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Kamienna Góra...
Kamienna Góra
30.10.2014

"Akcja Znicz 2014"

Zbliżający się Dzień Wszystkich Świętych to czas wzmożonego ruchu pojazdów i pieszych w rejonach cmentarzy oraz na drogach do nich przyległych. Jak co roku Kamiennogórscy policjanci będą brali udział w ogólnopolskiej "Akcji Znicz 2014", która będzie trwała od 31.10. do 03.11.2014 r. Służbę będą pełnili na drogach całego Powiatu jak również na drogach dojazdowych do cmentarzy i cmentarzach. Jej celem będzie zapewnienie porządku i bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, zapewnienia płynności w ruchu kołowym i pieszych.

więcej »»
Kamienna Góra
29.10.2014

Posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojzdów

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie zatrzymanemu przez kamiennogórskich policjantów, który podejrzany jest o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości mimo obowiązującego go sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz spowodowanie kolizji drogowej.

więcej »»
Kamienna Góra
21.10.2014

Widoczny pieszy

Nieostrożne wejście na jezdnię, wchodzenie wprost pod nadjeżdżający pojazd, przemieszczanie się nieprawidłową stroną jezdni, brak widoczności na drodze to najczęstsze przyczyny wypadków z udziałem pieszych. Od 31 sierpnia 2014 r. wszyscy piesi poruszający się poboczem poza terenem zabudowanym mają obowiązek posiadania elementów odblaskowych. Nowy przepis ruchu drogowego nie precyzuje w jaki sposób i w którym miejscu powinien on być umieszczony. Pieszy powinien nosić go w taki sposób aby był widoczny dla kierującego i zapewnić mu czas na prawidłową reakcję.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu